Komody

Rodzice doskonale wiedzą, jak trudnym zadaniem jest urządzenie pokoju dla dziecka. W końcu powinno być oryginalnie i według ich upodobania, bo tam właśnie dzieci spędzają najwięcej czasu. Poza tym meble muszą być także bardzo funkcjonalne, aby pomieścić wszystkie skarby malucha. Jednym z ważniejszych elementów jest więc komoda dla dzieci, w której nie tylko można przechowywać bieliznę i ubrania, ale także ustawić na niej ulubione książki, lampkę, a w przypadku niemowlaka również przewijak.

Sortuj wg:

Wyświetlanie wszystkich 2 produktów

Ładnie i praktycznie dla niemowląt

Komody dla niemowlaków to bardzo dobre rozwiązanie do pokoju dziecięcego, ponieważ można w nich schować wszystkie niezbędne rzeczy i w razie potrzeby mieć je zawsze pod ręką. Komoda dla niemowląt musi być zatem bardzo pojemna, dlatego sprawdzą się tutaj szuflady o zróżnicowanej wysokości posiadające samodomykające się prowadnice. Dzięki temu nie musisz się martwić, że obudzisz maluszka nieostrożnym zamknięciem. Poza tym proponowana przez Pokojową Bohaterkę gama kolorów pozwoli dopasować komodę do każdego pomieszczenia, więc ładnie skomponuje się z resztą wyposażenia. Opcjonalnie, można do niej dołączyć przewijak, a kiedy dziecko już podrośnie, z łatwością go zdemontować.

Sprawdzone rozwiązanie dla przedszkolaka

Nieco starsze dzieci zawsze chcą być samodzielne. Dlatego komody dziecięce muszą nie tylko świetnie się prezentować, ale także umożliwić dzieciom sięganie po ulubione zabawki i książki bez pomocy rodzica. Komody do pokoju dziecięcego pomogą Ci przechowywać ubranka, do których dostęp będzie miał także dzielny przedszkolak. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego spowalniacze w szufladach pozwolą uniknąć wypadków z udziałem małych paluszków. Biała komoda dziecięca to najpopularniejszy obecnie trend, ale wcale nie musisz się ograniczać, bo szeroki wybór kolorystyki mebli pozwoli zaspokoić najbardziej wybredne gusta.

Komoda dla dziewczynki i chłopca

Komody dziecięce potrzebne są w pokoju zarówno małej księżniczki, jak i urwisa. Propozycja jest bardzo uniwersalna i klasyczna, dlatego sprawdzi się w każdym pokoju. Ponadto, komoda dla dziecka znajdująca się w ofercie sklepu wykonana została z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo stabilna. Szuflady są niezwykle pojemne i funkcjonalne, więc pomieszczą wszystkie rzeczy potrzebne maluchowi. Zobacz jak dobrze sprawdzi się komoda dziecięca od Pokojowej Bohaterki w pokoju Twojej pociechy!

© 2019 Agnieszka Kusztelak
Projekt i realizacja Brandownia