Łóżka

Komfortowe, funkcjonalne i estetyczne łóżka dla dzieci – sklep internetowy Pokojowa Bohaterka poleca starannie dobrane rozwiązania do pokoju Twojego dziecka. W ofercie sklepu znajdują się ponadczasowe łóżka metalowe oraz drewniane, które idealnie wpiszą się w wiele aranżacji.

Sortuj wg:

Wyświetlanie wszystkich 11 produktów

Łóżka do pokoju dziecięcego – dobierz swój własny styl

Coś dla siebie znajdzie zarówno romantyczna nastolatka, młoda miłośniczka oryginalnych trendów Boho, jak i mama, która dba, aby pokój dziecka był spójny stylistycznie. Wnętrza eleganckie, zainspirowane stylem hippie, a może dziecięcy pokój łączący różne trendy i przypominający wysmakowane aranżacje eklektyczne z najnowszego katalogu?

Łóżka dla dzieci ze sklepu Pokojowa Bohaterka to szeroki wybór rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Twoje dziecko woli klasyczną biel, wyrazistą czerń, czy stonowane szarości? A może urządzacie właśnie sypialnię małej romantyczki i w wystrój idealnie wpisze się łóżko w kolorze turkusowym? Wśród asortymentu sklepu na pewno znajdziecie idealne rozwiązanie, tym bardziej, że łóżka metalowe posiadają możliwość regulacji długości i będą rosły z Twoim dzieckiem.

Klasyczne łóżka do pokoju dziecięcego – ponadczasowe trendy

W ofercie nie zabrakło również prostych form, które powinny przypaść do gustu każdemu niepokornemu nastolatkowi. Te łóżka do pokoju dziecięcego i młodzieżowego ze sklepu Pokojowa Bohaterka wystarczy uzupełnić o dekoracyjne poduszki, plakat, tapetę lub naklejkę we własnym stylu, aby stworzyć kącik idealny do snu, wypoczynku, nauki, czytania bajek, czy ulubionych książek.

© 2019 Agnieszka Kusztelak
Projekt i realizacja Brandownia