Półki

Pokój dla dziecka trzeba urządzić tak, aby sprawdził się podczas odpoczynku, nauki, zabawy i przyjmowania gości. Z tego powodu należy maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię bez przepełniania jej ciężkim meblami. Najlepiej sprawdzają się w tym półki wiszące dla dzieci. Przydadzą się do przechowywania niezbędnych rzeczy bez tracenia miejsca na podłodze. W dodatku pociecha będzie mogła z łatwością eksponować ulubione książki czy zabawki i mieć je zawsze na wyciągnięcie ręki.

Sortuj wg:

Wyświetlanie wszystkich 4 produktów

Półka dla malucha i nastolatka

Oferowane przez Pokojową Bohaterkę półki dla dzieci sprawdzą się zarówno u najmłodszych, jak i młodzieży. Ich ponadczasowy projekt i uniwersalność to gwarancja, że zawsze będą wyglądały modnie. Do wyboru są różne kolory półek, więc z łatwością dobierzesz coś dla swojej pociechy. Ponadto dostępne modele świetnie nadają się do powieszenia nad biurkiem, dzięki czemu dziecko będzie mogło szybko i z łatwością sięgnąć po potrzebne podręczniki, zeszyty albo akcesoria podczas odrabiania lekcji. Bardziej nietypowe półki do pokoju dziecięcego w kształcie domków są równie funkcjonalne i na pewno przydadzą się jako nietuzinkowe uzupełnienie reszty umeblowania.

Dobra jakość do podstawa

Dostępne modele półek z oferty sklepu Pokojowa Bohaterka wykonane są z najwyższą starannością, aby długo cieszyły oko i były bardzo wytrzymałe. Ich solidna budowa sprawia, że nie musisz się martwić, że przypadkowo zarwie je zbyt duża liczba książek i bibelotów. Ponadto doskonale będą się prezentować zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca, a unikalny design idealnie wkomponuje się w każdy styl.

Półki dla każdego

Półki do pokoju dziecięcego to podstawa każdego wyposażenia nie tylko do eksponowania książek, ale również gier, zabawek i innych rzeczy. Od razu widać też co posiada się w swojej kolekcji bez konieczności przeszukiwania każdego zakamarka. Półka do pokoju dziecięcego to także doskonałe uzupełnienie mebli, ponieważ nie zabiera miejsca na podłodze. Przekonaj się sam, dlaczego półki oferowane przez Pokojową Bohaterkę są najlepszym wyborem dla Twojego dziecka!

© 2019 Agnieszka Kusztelak
Projekt i realizacja Brandownia