Narzuty

Zastanawiasz się w jaki sposób zakryć niedbale rzuconą pościel, kiedy maluch już wstanie? Najlepsze będą narzuty dziecięce i młodzieżowe, które znajdziesz w ofercie sklepu Pokojowa Bohaterka. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, bo pomaga ukryć pościel, szybko zamienia łóżko w wygodne miejsce do siedzenia, a przy okazji dodaje kolorowy akcent w pokoju dziecka. Możliwości są spore, a narzuta dla dzieci i młodzieży wystarczy, aby ładnie udekorować sypialnię Twojej pociechy.

Sortuj wg:

Wyświetlanie wszystkich 4 produktów

Narzuty na łóżko jako akcesoria

Dzieci szybko nudzą się swoimi rzeczami, ale przecież niewielu rodziców może sobie pozwolić na ciągłe zmiany wystroju ich pokoju. Jeśli chcesz trochę urozmaicić wygląd pomieszczenia, to postaw na narzuty młodzieżowe i dziecięce. Piękne kolory i wzory pozwolą Ci dopasować narzutę do wnętrza, więc wprowadzenie nowej aranżacji nie będzie problemem. Modna narzuta młodzieżowa doda trochę charakteru każdemu pokojowi, a młodzi ludzie lubią stawiać na oryginalność. Dlatego Pokojowa Bohaterka przygotowała najlepszą selekcję stylowych narzut na łóżko, które świetnie nadają się do udekorowania sypialni. Dodatkowo niektóre narzuty są dwustronne, więc można stosować różne odcienie naprzemiennie. Motywy w grochy czy gwiazdki, a może lepiej gładka? Sprawdź, która narzuta na łóżka młodzieżowe przypadnie do gustu Twojemu dziecku!

Narzuta idealna

Najlepsza narzuta dziecięca na łóżko jest nie tylko kolorowa, ale także starannie wykonana. Pokojowa Bohaterka zadbała, aby w ofercie sklepu znalazły się narzuty bawełniane najwyższej jakości. Przy odpowiedniej pielęgnacji, maluch długo będzie mógł cieszyć się ich miękkością. Unikatowe wykonanie sprawia, że narzuta pasuje zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego stylu. Oferowana gama kolorów pozwala dopasować narzutę do każdej kolorystyki pościeli i pokoju, więc bez problemów znajdziesz coś dla swojego dziecka.

Dla chłopców i dziewczynek

Narzuta na łóżko dla dziewczynki i dla chłopca musi być przede wszystkim bardzo komfortowa. Po prostu dobierz to co uważasz, że będzie pasować! Narzuty dla dzieci w stonowanych kolorach świetnie się sprawdzą w pokoju każdego malucha. Poza tym narzuta dla młodzieży zawsze się przyda, szczególnie że dzieci lubią przyjmować gości w swoim pokoju, a nie zawsze jest czas pościelić łóżko. Postaw na praktyczne rozwiązania!

Wielofunkcyjność dobrej narzuty

Wybierając odpowiednią narzutę na łóżko dla dzieci sugerujemy się przede wszystkim jej wartością dekoracyjną. Ale przecież to bardzo poręczna rzecz! Pomaga zapobiegać osadzaniu się kurzu na pościeli, a także ułatwia utrzymanie higieny. Nie od dziś wiadomo, że małe urwisy lubią siadać na łóżeczku w rzeczach, które nosiły przez cały dzień. Na szczęście dzięki odpowiedniej narzucie, możesz uniknąć tych problemów.

Zadbaj o porządek

Decydując się na zakup narzuty na łóżko do pokoju młodzieżowego i dziecięcego pomagasz swojemu dziecku zadbać o porządek. Poza tym z łatwością przekształcisz jego pokój dzięki kolorowym akcentom. Nie musisz się już trudzić całkowitą zmianą dekoracji, bo wystarczy ładna i elegancka narzuta, żeby odmienić sypialnię malucha. Przekonaj się, jak funkcjonalna jest narzuta na łóżko dziecięce i przejrzyj ofertę, którą przygotowała dla Ciebie Pokojowa Bohaterka.

© 2019 Agnieszka Kusztelak
Projekt i realizacja Brandownia